O firmie - Kompozycja

O firmie

 

Jesteśmy znaną, renomowaną i sprawdzoną firmą na rynku Słupskim .

 

Od 1992roku zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą kwiatów sztucznych i dodatków florystycznych, produkcją sztucznego świerku oraz dekoratorstwem ślubnym i okolicznościowym. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalnych dekoracji, które są wspaniałym tłem do różnego rodzaju uroczystości.

 

Nasze doświadczenie zostało docenione przy organizacji pierwszych Słupskich Targów Ślubnych „ Walentynkowa Gala Ślubna 2010 w Centrum Handlowym Jantar” . Organizatorzy targów zwrócili się do nas z prośbą o wykonanie całościowej dekoracji sceny. Efekty naszej pracy mogli podziwiać goście Gali Ślubnej a Państwa zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

 

Dzięki temu, że firma nasza zajmuje się produkcją art. przemysłowych i sprzedażą hurtową kwiatów sztucznych możemy państwu zagwarantować najniższe ceny usług dekoratorskich w Słupsku .

 

Nasze aranżacje wykonujemy z tkanin, balonów , kwiatów, które w połączeniu z oprawą świetlną tworzą oryginalne i niezapomniane zestawienia.

 

Praca jest naszą pasją, dekoracje zawsze staramy się dopasować do wnętrza i charakteru uroczystości oraz upodobań i możliwości finansowych klienta.

 

Wiemy, że zadowolony klient jest naszą najlepszą reklamą.